tel: +48 61 87 30 835     biuro@pro-mar.com.pl     mapa dojazdu >>

Referencje

 

Firma PRO-MAR S.A. poszczycić się może pozytywnymi opiniami wyrażanymi przez firmy i instytucje uprawnione do dokonywania oceny przedsiębiorstw. Oceny te dokonywane są nie tylko w kontekście bieżącej sytuacji finansowej firmy ale także jej potencjału rozwojowego, konkurencyjności na rynku, jakości produktów i usług, a także fachowości obsługi klienta.
Ocena firmy PRO-MAR S.A. dokonana została przez firmę CrediFact Sp. z o.o. zajmującą się oceną i monitoringiem ryzyka. Ocena ta jest jednocześnie potwierdzeniem naszej wiarygodności. Firma PRO-MAR S.A. oferuje swoim klientom w dowód uznania bonus gwarantujący 50% zniżkę na zamówione w firmie CrediFact Sp. z o.o. badania podmiotów gospodarczych. W celu skorzystania z tej zniżki prosimy o zgłaszanie się do naszej firmy.

Ocena Biura Doradczego Gestor współpracującego z naszą firmą w zakresie sporządzania wniosków o dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej. Firma PRO-MAR S.A. oferuje swoim klientom w dowód uznania bonus gwarantujący 50% zniżkę na zlecone firmie Gestor opracowywanie wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. W celu skorzystania z tej zniżki prosimy o zgłaszanie się do naszej firmy.

Informacje o naszej firmie można również uzyskać w międzynarodowych instytucjach finansowych, min. firmie ubezpieczeniowej Euler Hermes, która wprowadziła firmę PRO-MAR S.A. w międzynarodowe struktury sprawdzania wiarygodności.

Pozytywne opinie również otrzymaliśmy od współpracującego z nami Banku PKO S.A. jako wynik współpracy opartej o sprawozdawczość elektronicznego zintegrowanego systemu zarządzania.